vu kauno fakultetas 2022Ne vienas bakalauro studijas šiemet baigsiantis studentas pagalvoja, ką veikti toliau. Šis klausimas buvo kilęs ir dabartiniams VU Kauno fakulteto magistrantams, todėl kviečiame paskaityti, kodėl jie pasirinko tęsti studijas magistrantūroje. Kadangi bakalauro studijų metu įgyjate bazinių žinių, galite pretenduoti į aukštesnės pakopos studijas ir jūs, būsimi bakalauro studijų absolventai.

Dėl kokių priežasčių aukštesnės pakopos studijas pasirinko dabartiniai Kauno fakulteto magistrantai?

• Siekia įgyti daugiau naujų, specifinių žinių.
  • Supranta, kad darbo rinkoje paklausiausi ir labiausiai vertinami nuolat besimokantys asmenys.
  • Įsteigė verslą ir nori efektyviau jį valdyti.
  • Dirba arba planuoja dirbti vadovaujamą darbą.
  • Siekia mokslininko karjeros.
  • Vertina, kad įgis aukštesnės pakopos mokslo laipsnį.
  • Nori įgyti žinių naujoje srityje (po bakalauro studijų galite tęsti tos pačios krypties studijas arba gilintis į naują, reikalingą, įdomią sritį).
  • Naudojasi galimybe dalį studijų laiko praleisti užsienio universitetuose.
  • Turi idėjų, kurias gali įgyvendinti kartu su savo bendrakursiais ar dėstytojais.
  • Dirba, tačiau taip pat nori tobulėti (paskaitos vyksta vakarais).

Kviečiame susipažinti su Kauno fakultete vykdomomis studijomis. Tapkite įtaigaus žodžio, kokybiško vertimo ar meno vadybos meistrais, išmanykite finansų, vadybos, marketingo,  FinTech ar kibernetikos sritis ir įgykite pranašumą darbo rinkoje.

Magistrantūros programos Kauno fakultete:

Jei kiltų klausimų, rašykite