RudzionisKviečiame ugdymo įstaigų vadovus ir pedagogus dalyvauti Nacionalinės švietimo agentūros vykdomo projekto „Skaitmeninė švietimo transformacija („EdTech“)“ susitikime, kuris vyks 2022 m. gegužės 5 d. 14.00–15.30 val. nuotoliniu būdu.

Susitikimo metu aukštosios mokyklos pristatys informatikos magistrantūros studijų programas. Taip pat trumpai pristatysime planuojamų vykdyti informatikos mokomo dalyko modulio ir informatikos magistrantūros studijų organizacinę dalį. Pedagogai bus kviečiami rinktis studijuoti vieną iš šių dviejų studijų formų. Studijos finansuojamos projekto lėšomis.

Renginyje dalyvaus ir Vilniaus universiteto Kauno fakulteto Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos instituto docentas dr. Vytautas Evaldas Rudžionis. Docentas pristatys informatikos magistrantūros studijų programą „Taikomosios informacijos sistemos“.

Susitikimo programą rasite čia

Kviečiame registruotis

Transliacijos nuoroda užsiregistravusiems dalyviams bus atsiųsta el. paštu.

Kviečiame susipažinti su Pažangos priemone Nr. 12-003-03-01-02 „VYKDYTI EDTECH SKAITMENINĘ ŠVIETIMO TRANSFORMACIJĄ“, kurios pagrindu bus rengiamas ir teikiamas įgyvendinti Nacionalinės švietimo agentūros „EdTech“ projektas: V-516 Dėl 2021–2030 m. plėtros programos valdytojos Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto min... (e-tar.lt)