Orientavimosi diena WebGegužės 16  d. VU Kauno fakultete ir miesto senamiestyje vyks orientavimosi sporto varžybos „Orientavimosi diena: mąstyk, judėk, orientuokis“.

Kviečiame fakulteto bendruomenę pirmadienio vakarą praleisti aktyviai ir nuotaikingai, įveikiant specialią nuotykinę, pažintinę trasą, kurią parengė orientavimosi sporto entuziastų bendruomenė „Kauno antradieniai“.

STARTAS: VU KnF Liepų kiemelyje dalyviams patogiu metu tarp 16 ir 18 val.
TRASA: Dalyviams paruošta maždaug 3 km ilgio įdomi trasa. Bėgdami ją įveiksite per 20 minučių, jei nuspręsite trasą įveikti pėsčiomis – užtruksite apie 40 minučių.

FINIŠAS: VU KnF esančiame Liepų kiemelyje.

ORIENTAVIMOSI SPORTO VARŽYBOMS REIKALINGA: patogi avalynė ir rūbai, lyg eitumėte pasivaikščioti po Kauno senamiestį (specialus sportinis pasirengimas nebūtinas). Starte dalyvius su taisyklėmis ir trasa supažindins sporto treneris.

REGISTRACIJA: vykdoma išankstinė dalyvių registracija iki gegužės 15 d. 18 val.  https://forms.office.com/r/07C8LNnnaT.

Galite registruotis individualiai, studentų ar darbuotojų pogrupiuose. Prizines vietas užėmusių dalyvių laukia vertingi prizai!

Iki susitikimo orientavimosi sporto varžybose „Orientavimosi diena: mąstyk, judėk, orientuokis“!

*Jei nespėsite užsiregistruoti iki nurodyto termino – registruotis galėsite renginio metu.

Renginys organizuojamas pagal VU KnF įgyvendinamą projektą „Aktyvuota bendruomenė: sveikatinimo ir fizinio aktyvumo veiklos Vilniaus universiteto bei Saulėtekio gyventojų bendruomenėms“. Projekto veikla: sveikata, judėjimas ir darbas VU KnF. Projektą finansuoja „Sporto rėmimo fondas“.