prekės zenklui konkurso pavVilniaus universiteto Kauno fakulteto (VU KnF) studijų programos Marketingas ir pardavimų vadyba antro kurso magistrantai ir dėstytojai kviečia smulkaus ir vidutinio dydžio verslo įmones bendradarbiauti: studentai, pasitelkę studijų metu įgytas žinias, pateiks konkrečios įmonės prekės ženklo tobulinimo planą (apie prekės ženklo tobulinimo planą galite skaityti čia: „Prekės ženklas – įmonės vizitinė kortelė“.

Apie konkursą

• Konkurse gali dalyvauti bet kuri smulkaus ar vidutinio verslo organizacija.
  • Prekės ženklo tobulinimo planas bus rengiamas 2022 m. rugsėjo–gruodžio mėnesiais.

Laukiame jūsų įmonės atstovo pasiūlyto kūrybinio ir marketingo srities kompetencijų reikalaujančio iššūkio aprašymo el. paštu iki 2022 m. rugsėjo 1 d. Susidomėjusius kviečiame pildyti anketą: https://forms.office.com/r/V1T22jGARs.

„Win-Win“ principas, nes:

• Įmonė pasidalys savo gerąja praktika.
  • Studentai pasidalys ir pritaikys studijų metu įgytas žinias tam, kad įmonės prekės ženklas pasiektų tikslinę auditoriją bei padėtų sėkmingai vystyti verslą.
  • Parengtas prekės ženklo tobulinimo planas – nauda įmonei ir dar viena patirties padedanti įgyti praktika studentams.

Svarbi informacija

Atrinktos įmonės / prekės ženklai bus informuoti asmeniškai.

Jeigu kiltų klausimų, prašytume kreiptis el. paštu