VUVilniaus universitetas (VU) kviečia Ukrainos piliečius, pasitraukusius iš Ukrainos į Lietuvą dėl Rusijos Federacijos karinių veiksmų šalyje, teikti paraiškas intensyviems lietuvių kalbos ir kultūros kursams.

Aplikuoti kviečiami Ukrainos mokslo ir studijų institucijų dėstytojai, mokslo darbuotojai, visų sričių švietimo sistemos darbuotojai, studentai. Studijų metu bus galimybė ne tik pasimokyti lietuvių kalbos, bet ir susipažinti su Lietuvos kultūra, istorija, šiuolaikiniu valstybės gyvenimu ir kt.

VU Filologijos fakultete mokymai vyks 2022 m. gegužės 30 – birželio 28 d. darbo dienomis nuo 9 val. iki 15.30 val. Bus formuojamos tik pradedančiųjų grupės (A1). Kursai organizuojami kontaktiniu būdu.

Paraiškos teikiamos iki 2022 m. gegužės 18 d. imtinai.
Paraiškos pildomos elektroniniu būdu čia.

Kontaktiniai asmenys: Rita Migauskienė () ir Elvyra Petrašiūnienė ().

Informaciją lietuvių, anglų ir ukrainiečių kalbomis galite rasti čia.