Pagrindine foto UosintaKauno fakulteto folkloro ansamblio „Uosinta“ nariai, besidžiaugiantys galimybe vėl susitikti gyvai, kviečia studentus prisijungti prie kolektyvo!

Kviečiame visus, kuriems patinka aktyviai leisti laisvalaikį, kurie nori įgyti naujos patirties, išmokti dainuoti bei šokti liaudiškus šokius, susirasti naujų draugų, keliauti, koncertuoti ir skleisti žinią apie tradicinę lietuvių kultūrą.

Visi (nauji nariai), spėję prisijungti iki gegužės 25 dienos, turės galimybę dalyvauti liepos mėnesį vyksiančiame tarptautiniame studentų festivalyje Slovakijoje!

Jei kiltų klausimų, kreipkitės tel. +370 618 50124

Iki pasimatymo!