Rumšiškės WebBirželio 28 d., 9:30 val., kviečiame į pramoginį bendruomenės renginį „VU KnF žygis į vasarą“!

𝐏𝐫𝐨𝐠𝐫𝐚𝐦𝐚:

Plauksime laivu „Nemunas“ nuo Kauno marių prieplaukos iki Rumšiškių. Kelionėje matysime atsiveriantį Kauno marių atodangų grožį, nuostabius gamtos peizažus, iš tolo grožėsimės Pažaislio vienuolyno ansambliu.
Praėjus valandai nuo kelionės pradžios, laivas švartuosis Rumšiškių prieplaukoje, čia išlipę atsidursime Rumšiškių liaudies buities muziejuje, kuriame turėsime laiko pasižvalgyti po etnografinių Lietuvos regionų sodybas, susipažinti su Lietuvos valstiečių bei miestelėnų buitimi, darbais ir tradicijomis. Pasivaikščioję bei užkandę 12:30 val. išplauksime atgal į Kauno marių prieplauką.

Mėgstantiems ilgus pasivaikščiojimus bus suteikta galimybė dalį maršruto atgal įveikti pėsčiomis: laivas trumpam sustos ir išlaipins keliautojus Meilės įlankoje, nuo kurios iki prieplaukos – apie 13 km pėsčiomis.

𝐋𝐚𝐢𝐤𝐚𝐬 𝐢𝐫 𝐯𝐢𝐞𝐭𝐚:  išplaukiame birželio 28 d., 9:30 val., iš Kauno marių prieplaukos (T. Masiulio g.). Ten pat sugrįšime apie 13:30 val.

𝐑𝐞𝐠𝐢𝐬𝐭𝐫𝐚𝐜𝐢𝐣𝐚: vietų skaičius ribotas, todėl paskubėkite registruotis iki birželio 27 d. Registracija vykdoma čia:  https://forms.office.com/r/Xw8UQUfn4v

𝑅𝑒𝑛𝑔𝑖𝑛𝑦𝑠 𝑜𝑟𝑔𝑎𝑛𝑖𝑧𝑢𝑜𝑗𝑎𝑚𝑎𝑠 𝑝𝑎𝑔𝑎𝑙 𝑉𝑈 𝐾𝑛𝐹 𝑖̨𝑔𝑦𝑣𝑒𝑛𝑑𝑖𝑛𝑎𝑚𝑎̨ 𝑝𝑟𝑜𝑗𝑒𝑘𝑡𝑎̨ „𝐴𝑘𝑡𝑦𝑣𝑢𝑜𝑡𝑎 𝑏𝑒𝑛𝑑𝑟𝑢𝑜𝑚𝑒𝑛𝑒̇: 𝑠𝑣𝑒𝑖𝑘𝑎𝑡𝑖𝑛𝑖𝑚𝑜 𝑖𝑟 𝑓𝑖𝑧𝑖𝑛𝑖𝑜 𝑎𝑘𝑡𝑦𝑣𝑢𝑚𝑜 𝑣𝑒𝑖𝑘𝑙𝑜𝑠 𝑉𝑖𝑙𝑛𝑖𝑎𝑢𝑠 𝑢𝑛𝑖𝑣𝑒𝑟𝑠𝑖𝑡𝑒𝑡𝑜 𝑏𝑒𝑖 𝑆𝑎𝑢𝑙𝑒̇𝑡𝑒𝑘𝑖𝑜 𝑔𝑦𝑣𝑒𝑛𝑡𝑜𝑗𝑢̨ 𝑏𝑒𝑛𝑑𝑟𝑢𝑜𝑚𝑒𝑛𝑒̇𝑚𝑠“. 𝑃𝑟𝑜𝑗𝑒𝑘𝑡𝑜 𝑣𝑒𝑖𝑘𝑙𝑎: 𝑠𝑣𝑒𝑖𝑘𝑎𝑡𝑎, 𝑗𝑢𝑑𝑒̇𝑗𝑖𝑚𝑎𝑠 𝑖𝑟 𝑑𝑎𝑟𝑏𝑎𝑠 𝑉𝑈 𝐾𝑛𝐹.  𝑃𝑟𝑜𝑗𝑒𝑘𝑡𝑎̨ 𝑓𝑖𝑛𝑎𝑛𝑠𝑢𝑜𝑗𝑎 „𝑆𝑝𝑜𝑟𝑡𝑜 𝑟𝑒̇𝑚𝑖𝑚𝑜 𝑓𝑜𝑛𝑑𝑎𝑠“.