kvietkauskas a4 1

Rugsėjo 26 dieną, 12 val. V. Gronsko auditorijoje (Muitinės g. 6, II korp.) vyks paskaita „Nežinojimas yra didžiausia jauno verslo jėga“, kurią skaitys vienos didžiausių žemės ūkio technikos įmonių Lietuvoje įkūrėjas Gediminas Kvietkauskas.

Nepaprasta verslo istorija, paslaptys ir unikalios pamokos paskaitoje apie jauno verslo jėgą. Kaip jauna įmonė tapo Nr. 1 ir aplenkė rinkos gigantus? Kaip nežinojimas padėjo užkopti į viršūnę? Su kokiais iššūkiais susidūrė ir kokias patirtis išgyveno verslas sužinosite jau rugsėjo 26 dieną, 12 val.

Organizatoriai patikino, kad paskaita įtrauks visus: tiek galvojančius kurti nuosavą verslą, tiek besidominčius verslo subtilybėmis bei motyvuos tuos, kuriems reikalingas paskatinimas nebijoti veikti. Į viešą paskaitą kviečiami visų kursų bakalauro studentai!

Iki susitikimo!