Europos projektu paraisku seminarasRugsėjo 23 d. 15.30–17.00 val. Vaizdo konferencijų studijoje (Muitinės g. 14, IV korpusas) vyks paskaita, kurios metu Kūrybiškos Europos biuro Lietuvoje vadovė ir KULTŪRA paprogramės koordinatorė Kamilė Čelutkaitė pristatys Kūrybiškos Europos finansavimo galimybes.

Paskaitos pranešėja K. Čelutkaitė atskleidžia, kokiai tikslinei grupei paskaita turėtų būti ypač aktuali: „Meno istorijos, kultūros politikos ir vadybos pakraipų studentai Lietuvoje yra matomi kaip vieni svarbiausių „Kūrybiškos Europos“ biuro tikslinės auditorijos segmentų, nes jie galimai ateityje vystys Lietuvos kultūros organizacijų dalyvavimą tarptautiniuose projektuose, dėl to žinios apie vieną reikšmingiausių viešųjų finansų šaltinių jų projektams gali būti itin naudingos.“

Dėmesio! Nors paskaita vyks studijų programos Meno vadyba magistrantams, tačiau, pasak K. Čelutkaitės, dalyvauti joje kviečiami VISI VU Kauno fakulteto bendruomenės nariai.

Apie paskaitą
Anot Kūrybiškos Europos biuro Lietuvoje vadovės, paskaitos metu bus bendrais bruožais pristatyta ES kultūros politika, ES programos „Kūrybiška Europa“ kvietimai projektų finansavimui gauti, kūrėjų mobilumo programa „Culture Moves Europe“, programos „Europos Horizontas“ kvietimai kultūrai, pasidalinta sėkmingai vykdomų Lietuvos pareiškėjų projektais bei patarimais, į ką rekomenduojama atkreipti dėmesį svarstant dalyvavimą kvietimuose ir pildant paraiškas.

Apie ES programos „Kūrybiška Europa“ biurą Lietuvoje
Tai informacinis ir konsultacinis programos „Kūrybiška Europa“ padalinys Lietuvoje. „Kūrybiška Europa 2021–2027“ yra Europos Sąjungos programa, skirta remti Europos kiną, televiziją, žiniasklaidą, architektūrą muziką, vizualiuosius menus, literatūrą, scenos menus, paveldą bei kitas kultūros sritis.

Pagrindinė biuro funkcija – skleisti informaciją apie ES programą „Kūrybiška Europa“, padėti Lietuvos kultūros organizacijoms teikti ir užpildyti paraiškas programos kvietimams bei padėti rasti užsienio partnerius.

Plačiau apie Kūrybiškos Europos programą: https://www.kurybiskaeuropa.lt/apie-mus/
Jeigu kiltų klausimų, rašykite el. p.