vu KaunePareigos, kurioms skelbiamas konkursas, kadencijos trukmė

Vadovaujantis Vilniaus universiteto Statuto, Vilniaus universiteto Kauno fakulteto bei Vilniaus universiteto Kauno fakulteto Kalbų, literatūros ir vertimo studijų instituto nuostatais Kauno fakulteto rinkimų komisija skelbia viešą konkursą – Vilniaus universiteto Kauno fakulteto Kalbų, literatūros ir vertimo studijų instituto (toliau – VU KnF KLVSI) direktoriaus (-ės) pareigoms eiti. Kadencijos trukmė – 5 metai. Tarnybinis atlyginimas: 2898 Eurai (neatskaičius mokesčių) bei papildomos priemokos ir premijos pagal Vilniaus universitete galiojančią atlygio sistemą.

Kandidatams keliami kvalifikacijos reikalavimai

Konkurse gali dalyvauti nepriekaištingos reputacijos asmenys, turintys humanitarinių mokslų daktaro laipsnį ir vadybinės patirties, vykdantys mokslinius tyrimus humanitarinių mokslų srityje bei vadovo pareigų pirmą kadencijos dieną (2023 m. sausio 1 d.) nepasiekę įstatymų nustatytos pensinio amžiaus ribos. Kandidato į direktoriaus pareigas veikla turi rodyti, kad jis suvokia Vilniaus universiteto ir Kauno fakulteto misiją, puoselėja Vilniaus universiteto vertybes, yra motyvuotas rūpintis Kauno fakulteto veiklos kokybe ir turi žinių, patirties bei gebėjimų, reikalingų direktoriaus pareigoms vykdyti. Kandidatu į direktoriaus pareigas gali būti Vilniaus universitete nedirbantis asmuo.

Pateikiamų dokumentų sąrašas

Asmenys, pretenduojantys dalyvauti Konkurse, turi užpildyti privačių interesų deklaraciją sistemoje https://pinreg.vtek.lt/app/ ir iki 2022 metų spalio 28 d. 15:00 val. asmeniškai (užklijuotame voke), registruotu paštu arba elektroniniu paštu pateikti VU Kauno fakulteto rinkimų komisijai šiuos dokumentus lietuvių kalba:

1. Prašymą dalyvauti Viešame konkurse (Prašymas);
  2. Pretendento asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
  3. Pretendento aukštąjį išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
  4. Pretendentui suteiktą mokslo laipsnį patvirtinančio dokumento kopiją;
  5. Užpildytą Pretendento duomenų anketą (Anketa), kurioje būtų atskleista pretendento pedagoginė ir vadybinė patirtis bei pateikta informacija apie vykdytus ir vykdomus mokslinius tyrimus humanitarinių mokslų srityje;
  6. Užpildytą Pretendento deklaraciją dėl nepriekaištingos reputacijos ir interesų konflikto atskleidimo (Deklaracija);
  7. Pretendento veiklos, jį išrinkus VU KnF KLVSI direktoriumi (-e), programą, kurioje būtų atskleisti prioritetiniai VU KnF KLVSI tikslai, esminiai struktūros, finansinio stabilumo, mokslinės ir pedagoginės veiklos raidos klausimai Vilniaus universiteto misijos bei išorinių tendencijų kontekste. Rekomenduojama programos teksto apimtis – iki 1000 žodžių;
  8. Pretendento pedagoginę ir vadybinę patirtį patvirtinančius dokumentus (arba jų kopijas).

Pretendentui teikiant dokumentus elektroniniu paštu, 1, 5, 6, 7 punktuose nurodyti dokumentai turi būti pasirašyti kvalifikuotu elektroniniu parašu, o 2, 3, 4, 8 punktuose nurodytų dokumentų kopijos pateikiamos skenuotos. Dokumentus teikiant asmeniškai arba registruotu paštu, pretendentas turi būti pasirašęs 1, 5, 6, 7 punktuose nurodytus dokumentus.

Užregistruotų kandidatų veiklos programos ir duomenų anketos bus paskelbtos VU vidiniame tinklalapyje (intranete; informacija bus matoma VU KnF darbuotojams).

Dokumentų pateikimo adresai

Kauno fakulteto rinkimų komisijai, Kauno fakulteto dekanatas (1.1.01. kab.), Muitinės g. 8, 44280 Kaunas;

el. paštas

Svarbiausi rinkimų proceso etapai, datos:

1. 2022 metų spalio 28 d. 15:00 val. baigiasi pretenduojančiųjų dalyvauti konkurse į VU KnF KLVSI direktoriaus (-ės) pareigas dokumentų pateikimo KnF rinkimų komisijai terminas.
  2. 2022 m. lapkričio 9 d. KnF rinkimų komisijos įregistruotų kandidatų į VU KnF KLVSI direktoriaus (-ės) pareigas sąrašo paskelbimas KnF interneto tinklalapyje https://www.knf.vu.lt, kandidatų veiklos programų ir duomenų anketų paskelbimas VU vidiniame tinklalapyje (intranete; informacija bus matoma VU KnF darbuotojams).
  3. 2022 m. lapkričio 14–25 d. kandidatų veiklos programos pristatymas VU KnF KLVSI darbuotojams (tikslią datą, laiką ir vietą KnF rinkimų komisija paskelbs vėliau).
  4. 2022 m. lapkričio 28 d. 17:00 val. baigiasi kandidatūrų į VU KnF KLVSI direktoriaus (-ės) pareigas atsiėmimo terminas.
  5. 2022 m. gruodžio 7 d. 9:00–17:00 val. VU KnF KLVSI direktoriaus (-ės) rinkimai.
  6. 2022 m. gruodžio 5 d. 9:00–17:00 val. išankstinis balsavimas. Rinkimų vieta: Kauno fakulteto dekanatas (1.1.01. kab.), Muitinės g. 8, Kaunas.
  7. 2022 m. gruodžio 8 d. VU KnF KLVSI direktoriaus (-ės) rinkimų rezultatų paskelbimas KnF interneto tinklalapyje https://www.knf.vu.lt.
  8. Iki 2022 m. gruodžio 12 d. 17:00 val. rinkimų rezultatai gali būti skundžiami VU KnF Tarybai.

Direktorių iš savo kandidatūrą išsikėlusių kandidatų VU KnF ir VU KnF KLVSI nuostatų nustatyta tvarka slaptu balsavimu renka Vilniaus universiteto Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys VU KnF KLVSI mokslo darbuotojai ir dėstytojai. Direktorius laikomas išrinktu, jeigu už jį balsavo daugiau nei pusė rinkimų teisę turinčių VU KnF KLVSI darbuotojų.

Pridedama:

Vilniaus universiteto Statutas