prie dekanatoVilniaus universiteto Kauno fakulteto Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos institutas tęsia profesoriaus Vlado K. Gronsko seminarus, skirtus darnaus valstybės vystymosi mišrios ekonomikos sąlygomis analizei.

Septynioliktasis seminaras „Responsible Leadership and Human Resource Management“ įvyks 2022 m. spalio 05 d. 10.00 val. VeGa auditorijoje ir MS Teams platformoje: https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3a6e373135416d46039fa2b8d0eb3735cb%40thread.skype/1663913875662?context=%7b%22Tid%22%3a%2282c51a82-548d-43ca-bcf9-bf4b7eb1d012%22%2c%22Oid%22%3a%22f3182e83-f012-4b16-b197-dcc56f7ca037%22%7d(seminaras vyks anglų kalba).

Apie pranešėją

Dr. Anna-Maija Lamsa – žmogiškųjų išteklių valdymo profesorė emeritė Jyväskylä universiteto JSBE (Suomija) Verslo ir ekonomikos mokykloje. 2022–2023 mokslo metais dirba kviestine profesore Vilniaus universiteto Kauno fakultete ir Komunikacijos fakultete (Lietuva). Anna-Maija Lämsä akademinėje bendruomenėje dirba daugiau nei 25 metus. Nuo 2005 m. vadovavo ir dalyvauja įvairiuose mokslinių tyrimų ir plėtros projektuose tiek Suomijoje, tiek užsienyje (pavyzdžiui, Suomijos akademijoje, Europos Komisijoje, Europos Sąjungos socialiniame fonde, Šiaurės ministerijų taryboje, Švietimo ministerijoje Suomijoje). Prieš akademinę karjerą dirbo žmogiškųjų išteklių konsultavimo ir profesinio mokymo srityje. Anna-Maija vadovavo ir redagavo daugiau nei 20 daktaro bei kitų disertacijų ne tik Suomijoje, bet ir kitose šalyse.

Mokslininkė tyrinėja įvairovę ir lygybę darbiniame gyvenime, lyderystę ir lytį, karjerą ir lytį, darbo ir šeimos santykius, taip pat etinį požiūrį į valdymą, lyderystę ir organizacijas. Profesorės kompetencija – lyderystės, žmogiškųjų išteklių valdymo ir organizacijos etikos srityse. Dažniausiai mokslininkė atlieka kokybinius tyrimus, tyrinėja ją dominančias temas įvairiuose sociokultūriniuose kontekstuose.

Dr. Anna-Maija daug dėstė ir publikavo tiek užsienyje, tiek Suomijoje. Už savo mokslinius tyrimus, publikacijas ir karjerą yra gavusi keletą svarių tarptautinių ir nacionalinių apdovanojimų. Moksliniai interesai susiję su etiniais požiūriais į valdymą, lyderystę ir organizacijas, ĮSA bei lyčių lygybę, lyderystę ir vadybos ugdymą. Mokslininkės publikacijų yra žurnaluose Journal of Business Ethics; Business Ethics: A European Review, etc. Taip pat Routledge, Bloomsbury ir Information Age Publishing. Suomijoje išleido tris vadovėlius ir už savo mokslinius tyrimus pelnė keletą apdovanojimų.

Organizatorių vardu:
Prof. habil. dr. Remigijus Čiegis