cyberphish koliazas tinklapiuicyberphish koliazas tinklapiuiCyberPhish tarptautinio projekto partneriai rugsėjo 8–9 dienomis susitiko Limasolyje, Kipre. Susitikimo metu buvo aptarti pasiekti projekto rezultatai, numatytos tolesnės intensyvios projekto viešinimo veiklos, aptarta tebevykstančių pilotinių mokymų eiga. Išsamiau apsvarstytas pasirengimas sklaidos renginiams, kurie vyks partnerių šalyse spalio mėnesį.  Susitikimo pabaigoje partneriai prisiminė projekto įgyvendinimo eigoje iškilusius iššūkius, patirtus įspūdžius, įgytą patirtį, aptarė galimas tolesnio bendradarbiavimo galimybes ateityje.

Pilotiniai CyberPhish mokymai vyks iki rugsėjo pabaigos visose partnerių šalyse, t. y. Estijoje, Graikijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Maltoje. Šie mokymai skirti visiems, norintiems išsamiau susipažinti su sukčiavimo internete būdais, suprasti socialinės inžinerijos metodus, kibernetines atakas ir išmokti atpažinti pagrindinius tokių grėsmių požymius. Internetinėje mokymosi aplinkoje www.cyberphish.eu/learn kurso dalyviai mokosi jiems patogiu tempu ir būdu, o prisijungti į kursą kviečiami visi norintys.

Plačiau apie projektą: https://cyberphish.eu/
cyberpshih