sielu upe dKviečiame į tradicija tapusį, kasmetinį Vilniaus universiteto Studentų atstovybės Kauno fakultete (VU SA KnF) organizuojamą renginį „Sielų upė“!

Lapkričio 1-ąją, Visų šventųjų dieną, kviečiame į Kauno miesto širdyje vyksiantį, VU SA KnF organizuojamą renginį „Sielų upė“. Jo metu miestu tekės tūkstančiai širdį šildančių ir išėjusius primenančių žvakių šviesų.

Kaip ir pernai, renginyje bus naudojami tvarūs bei draugiškesni gamtai elementai.

Maloniai kviečiame lapkričio 1-ąją 18 val. kartu su VU SA KnF nušviesti žvakelių kelią nuo Kauno Laisvės alėjos fontano iki Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčios (Soboro).
Susitikime visi kartu bei prisiminkime, ką reiškia dalintis žiupsniais šviesos.

Informuojame, kad renginyje bus naudojamos šviesos diodų (LED) žvakės, todėl savo žvakių atsinešti nereikia.

Renginys NEMOKAMAS

Daugiau informacijos: