foto vu2022 m. spalio 28 d., 15:00 val., pasibaigė nustatytas pretendentų į Vilniaus universiteto Kauno fakulteto Kalbų, literatūros ir vertimo studijų instituto (toliau – VU KnF KLVSI) direktoriaus(-ės) pareigas dokumentų pateikimo Vilniaus universiteto Kauno fakulteto rinkimų komisijai (toliau – VU KnF rinkimų komisija) terminas.

VU KnF rinkimų komisija gavo tik vieno pretendento dokumentus, kuriuos išnagrinėjusi nustatė, jog pretendentas pateikė visus konkursui būtinus dokumentus ir atitinka konkurso reikalavimus.

VU KnF rinkimų komisija registruoja kandidate į Vilniaus universiteto Kauno fakulteto Kalbų, literatūros ir vertimo studijų instituto direktorės pareigas prof. dr. Danguolę Satkauskaitę.

Kandidatės prof. dr. Danguolės Satkauskaitės veiklos programos pristatymas VU KnF KLVSI darbuotojams ir visai KnF bendruomenei vyks 2022 m. lapkričio 17 d. (ketvirtadienį), 11:15 val., XVI auditorijoje (Muitinės g. 14, Kaunas).

Kandidatės D. Satkauskaitės veiklos programa

VU KnF KLVSI direktoriaus rinkimai vyks 2022 m. gruodžio 7 d., 9:00–17:00 val., VU KnF dekanate (1.1.01 kab., Muitinės g. 8, Kaunas);

išankstinis balsavimas vyks 2022 m. gruodžio 5 d., 9:00–17:00 val., VU KnF dekanate (1.1.01 kab., Muitinės g. 8, Kaunas).

VU KnF KLVSI rinkėjų sąrašas

Kauno fakulteto rinkimų komisija