Rektoriaus apdovanojimai 2022Gruodžio 20 d. Vilniaus universitete įvyko iškilmingas kalėdinis vakaras „2022-uosius metus palydint“. Renginyje prisiminti 2022 metų darbai, pagerbti šiais metais pasižymėję universiteto akademinės bendruomenės nariai, skambėjo palinkėjimai artėjantiems naujiesiems metams. Vakaro dalyvius sveikino rektorius prof. Rimvydas Petrauskas, Senato pirmininkė prof. Eglė Lastauskienė, Tarybos pirmininkės pavaduotojas prof. Eugenijus Lesinskas.

Didžiuojamės ir nuoširdžiai sveikiname VU Rektoriaus premija apdovanotus Kauno fakulteto bendruomenės narius – geriausiu 2022 metų Kauno fakulteto dėstytoju tapusį Kalbų, literatūros ir vertimo studijų instituto docentą dr. Robertą KUDIRKĄ ir Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos instituto jaunesnįjį mokslo darbuotoją Mahyar KAMALI SARAJI, apdovanotą už mokslinius pasiekimus 2022 metais.