GynimaiVisus besidominčius kviečiame dalyvauti viešuose VU Kauno fakulteto studentų baigiamųjų darbų gynimuose!

Bakalauro programų gynimų datos:

Informacijos sistemos ir kibernetinė sauga programos baigiamųjų darbų gynimas 2023 m. sausio 6 d. 10 val. II kompiuterių klasėje.

Informacijos sistemos ir kibernetinė sauga (anglų kalba) programos baigiamųjų darbų gynimas 2023 m. sausio 6 d. 10 val. III kompiuterių klasėje.

Magistrantūros programų gynimų datos:

Finansų technologijos programos baigiamųjų darbų gynimas 2023 m. sausio 13 d., 8 val. III kompiuterių klasėje.

Tvariųjų finansų ekonomika programos baigiamųjų darbų gynimas 2023 m. sausio 11 d. 13 val. 5 auditorijoje.

Meno vadyba programos baigiamųjų darbų gynimas 2023 m. sausio 13 d. 9 val. Vaizdo konferencijų studijoje (VK st.).