Sausio 13 2023Gerbiami Kauno fakulteto bendruomenės nariai,

„Kokie mes stiprūs, kai mano ranka tavo rankoje, o tavo ranka – jo rankoje...“ - sakė Justinas Marcinkevičius atsisveikinant su Sausio 13-osios aukomis primindamas, kad jų rankos amžinai liks šitoje visą Lietuvą apkabinusioje rankų grandinėje. Lygiai taip šiandien brutalaus smurto akivaizdoje, kai visai netoli mūsų vyksta kova už Laisvę, esame stiprūs savo bendrystėje pamiršę menkaverčius nesutarimus.

Tegul visų mūsų širdyse nepailstamai dega laisvės liepsna, lydima vilties, ryžto ir vienybės. Minint Laisvės gynėjų dieną prisiminkite tuos, kurie pakilę iš savo kasdienybės tapo Tautos didvyriais ir padovanojo mums Laisvę.

Vilniaus universiteto Kauno fakulteto dekanas doc. dr. Kęstutis Driaunys