vu kaune 20202023 m. vasario 10 d. 16:00 val. baigėsi kandidatų į Vilniaus universiteto Kauno fakulteto tarybą (toliau – Taryba) kėlimas.

Vilniaus universiteto Kauno fakulteto (toliau – VU KnF) rinkimų komisija užregistravo šiuos kandidatus į Tarybą:

• VU KnF dirbantys, VU Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys profesoriai ar vyriausieji mokslo darbuotojai (pagal VU KnF nuostatų 16.1 papunktį renkami 3 (trys)):
  • (su išskirtinio profesoriaus kategorija) dr. Vladislav FOMIN (SMTII);
  • dr. Virginija JURĖNIENĖ (SMTII);
  • dr. Asta MIKALAUSKIENĖ (SMTII);
  • dr. Danguolė SATKAUSKAITĖ (KLVSI).
  • VU KnF dirbantys, VU Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys docentai ar vyresnieji mokslo darbuotojai (pagal VU KnF nuostatų 16.2 papunktį renkami 3 (trys)):
  • dr. Rita BARANAUSKIENĖ (KLVSI);
  • dr. Eglė GABRĖNAITĖ (KLVSI);
  • dr. Saulius MASTEIKA (SMTII);
  • dr. Giedrius ROMEIKA (SMTII);
  • dr. Vytautas Evaldas RUDŽIONIS (SMTII).
  • Kiti VU KnF dirbantys, VU Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys akademinės bendruomenės nariai (pagal VU KnF nuostatų 16.3 papunktį renkami 3 (trys)):
  • dr. Dovilė BALEVIČIENĖ (SMTII);
  • Loreta KAMIČAITYTĖ (KLVSI);
  • dr. Vera MOSKALIOVA (SMTII);
  • dr. Indrė ŠČIUKAUSKĖ (SMTII).
  • VU KnF ne trumpiau kaip 3 metus nepertraukiamai dirbantis neakademinės bendruomenės narys (pagal VU KnF nuostatų 16.4 papunktį renkamas 1 (vienas)):
  • Daiva ŽILINSKIENĖ, Bendrųjų reikalų skyriaus administravimo vadovė.
  • 1 (vienas) VU KnF socialinių partnerių atstovas (pagal VU KnF nuostatų 16.6 papunktį renkamas 1 (vienas)):
  • Petras PETKEVIČIUS, UAB „DevSlate Group“ direktorius.

Kandidatas gali atsiimti savo kandidatūrą raštu informavęs VU KnF rinkimų komisiją iki 2023 m. vasario 17  d., 16:00 val., t. y. ne vėliau nei likus vienai darbo dienai iki išankstinio balsavimo pradžios.

Rinkimai vyks VU KnF dekanate (Muitinės g. 8, Kaunas) 2023 m. vasario 23 d. (ketvirtadienį) 9:00 – 17:00 val.

Išankstinis balsavimas vyks 2023 m. vasario 21 d. (antradienį) 9:00 – 17:00 val.

VU KnF rinkėjų sąrašas.

Pagal VU KnF nuostatus Tarybą sudaro 15 (penkiolika) narių. Dekanas yra Tarybos narys pagal pareigas. Trys KnF studentų atstovai skiriami (renkami) VU studentų atstovybės nustatyta tvarka, laikantis VU Statuto 21 straipsnio 11 dalies reikalavimų.

VU KnF rinkėjas turi tiek balsų, kiek yra renkamų Tarybos narių. Turimų balsų pagal kiekvieną sąrašą (profesoriai/vyriausieji mokslo d.; docentai/vyresnieji mokslo d.; kiti akademinės bendruomenės nariai; neakademinės bendruomenės narys; socialinių partnerių atstovas) skaičius yra lygus nustatytam atitinkamos grupės atstovų Taryboje skaičiui.

Kiekvienam VU KnF šakiniam akademiniam padaliniui (Kalbų, literatūros ir vertimo studijų institutui (KLVSI) bei Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos institutui (SMTII)) turi atstovauti ne mažiau kaip po vieną kiekviename iš VU KnF nuostatų 16.1. – 16.3. papunkčių numatytą atstovą.

Laimėjusiais pagal kiekvieną sąrašą (grupę) laikomi kandidatai, už kuriuos balsavo ne mažiau kaip pusė Tarybos rinkimuose dalyvavusių rinkėjų.

Tarybos rinkimai laikomi įvykusiais, jeigu juose dalyvavo ne mažiau kaip du trečdaliai rinkėjų.

VU Kauno fakulteto rinkimų komisija

2023 m. vasario 14 d.