Gerbiami Kauno fakulteto bendruomenės nariai,

1918 m. vasario 16 d. Vilniuje pasirašytas dokumentas, skelbiantis, kad atkuriama Lietuvos Valstybė, šiandien yra mūsų visų vienybės deklaracija ir pažadas, kurį tęsiame kasdien. Savo atsakingu ir nuoširdžiu darbu, bendražmogiškų vertybių puoselėjimu, atidumu artimui bei idėjomis, kurios didesnės už mus. Remdamiesi į tvirtus valstybingumo pamatus, Universitete turime išskirtines galimybes kurti ateitį tokią, kokios norime sau ir ateities kartoms. Iš praeities semdamiesi stiprybės, patys galime ir turime būti ta šviesa, kuri tamsumas prašalina. Pakilios Vasario 16-osios!

VU Kauno fakulteto dekanas doc. dr. Kęstutis Driaunys

VU KnF biblioteka