2023.03.02 Meeting with Baltic German University Liaison OfficeVieta: Vilniaus universitetas Kauno fakultetas, Muitinės g. 8, Kaunas, II aukštas, didysis holas prie prof. Vlado Gronsko auditorijos.

Susitikimas su Baltijos šalių ir Vokietijos aukštųjų mokyklų biuro (Baltic-German University Liaison Office) atstove p. Ieva Pranka apie 2023 m. 2-ojo kvietimo projektų konkursą.

Daugiau informacijos apie projektų konkursą čia.

Venue: Vilnius University Kaunas Faculty, Muitinės Str. 8, Kaunas, 2nd Floor, Lobby next to Prof. Vladas Gronskas auditorium.

Meeting with Mrs. Ieva Pranka, the representative of the Baltic-German University Liaison Office on the 2nd round of the project competition 2023 of the Baltic-German University Liaison Office.

Read more information about the project competition here.