Gimtosios kalbos dienaiKalbų, literatūros ir vertimo studijų instituto lituanistai vasario 21 d. Tarptautinės gimtosios kalbos dienos proga kvietė visus Kauno fakulteto bendruomenės narius – studentus, dėstytojus, kitus fakulteto darbuotojus atsakyti į klausimą Kas man yra / su kuo asocijuojasi gimtoji kalba? Į šį klausimą atsakė lietuviai ir užsieniečiai.

Skelbiame paveikslėlyje gimtosios kalbos asociatų debesį, atskleidžiantį, kaip gimtąją kalbą suvokia tarptautinė Kauno fakulteto bendruomenė. Gimtosios kalbos sąvoka siejama ne tik su tėviške, protėviais, tauta, vaikyste, artimaisiais, bendruomene, bet ir su ilgaamžiškumu, esybės dalimi, saviraiškos gelme, minčių laisve, komfortu, harmoningu dialogu, kasdienybe, pasididžiavimu, pripažinimu.