KROP3624 1 1Apie pranešėją:

2013 metais VU KHF baigiau lietuvių filologijos ir reklamos bakalaurą. Dar studijų metais atlikau praktiką Londone, žurnale „Londonietė“. Nuo 2015 metų dirbu žiniasklaidoje. Rašau portaluose 15min.lt, Zmones.lt, pagrindinis mano darbas – savaitiniame žurnale „Žmonės“. Kiekvieną dieną bendrauju su pašnekovais, ieškau skirtingų pokalbio kampų ir gyvenu geriausią savo gyvenimą!

Apie paskaitą:

Kuo daugiau visuomenėje pokyčių, susikaldymo, įtampos – tuo sudėtingesnis yra kiekvieno žurnalisto darbas. Istorija – išlieka, iš jos galima mokytis, todėl labai svarbu pateikti ją

„nesausai“, neiškraipant faktų. Gyvenimo būdo žurnalistika dažnai siūlo panirti į vaizdingus pokalbius ir tarsi veidrodis atspindi dabarties aktualijas. Tai ne tik svajonių darbas, bet ir iššūkių kupina kelionė. Kaip surasti tinkamą pašnekovą, sudominti auditoriją ir „neiškristi“ iš konteksto?

Jūs sužinosite:

• kaip išdrįsti keisti tai, kas nepatinka;
  • kaip siekti karjeros žiniasklaidoje;
  • apie pramogų žurnalisto darbo kulisus;
  • kodėl žurnalisto darbe yra svarbu valdyti emocijas;
  • kaip neskirstyti pašnekovų į „gerus“ ir „blogus“;
  • apie skirtumus kuriant įtraukiantį turinį žurnale ir portale;
  • kokie įgūdžiai reikalingi, norint prašnekinti pašnekovą;
  • kokie interviu klausimai yra tinkami ir kokie –

Data: 2023-04-28, 12 val.

Vieta: V.Žulio auditorija

Seminaro trukmė – 1 val.