Laura Niedzviegienė 2Vilniaus universiteto Kauno fakulteto mokslininkė doc. dr. Laura Niedzviegienė VU inovacijų dienos „INNODAY 2023“ renginyje pristatys vykdomus audiovizualinio vertimo srities tyrimus, pasiekimus ir iššūkius bei bendradarbiavimo su kino ir teatro industrijomis specifiką.

„INNODAY 2023“ vyks jau šį penktadienį VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro (MKIC) A103 salėje (Saulėtekio al. 5, Vilnius). Renginio pradžia 9 val. Renginys taip pat bus transliuojamas internete.

„INNODAY 2023“ programa ir registracija čia.