Kasmet Vilniaus universiteto lituanistai studentai dalyvauja mokslinėje konferencijoje GENERALINĖ REPETICIJA, sužino, kokiomis temomis domisi kito fakulteto studentai, vieni kitiems užduoda probleminių klausimų, išgirsta vertingų pastabų iš abiejų fakultetų dėstytojų. Šįkart renginys įvyko Kauno fakultete.

generaline_repeticija.jpg

„Daugeliui studentų tai – pirmasis mokslinis renginys, kuriame jie gali išmėginti savo jėgas, dalytis savo įžvalgomis,“ – komentavo doc. dr. Rita Baranauskienė. Pasak jos, FlF ir KnF studentai rengdami konferenciją susibičiuliauja, glaudžiau bendrauja, mažėja atskirtis tarp Vilniuje ir Kaune besimokančių studentų.

Studentai drauge su dėstytojomis prof. dr. Brigita Speičyte, doc. dr. Vilma Zubaitiene, prof. dr. Daiva Aliūkaite, doc. dr. Jūrate Levina, doc. dr. Egle Keturakiene, doc. dr. Ilona Mickiene, doc. dr Rita Baranauskiene dalyvavo ekskursijoje po Kauno fakulteto istorinį pastatų ansamblį.

Konferencijoje plenarinį pranešimą „Creative metaphor, emotion and evaluation“ perskaitė kviestinė dėstytoja Birmingamo universiteto prof. dr. Jeanette Littlemore.

Lietuvių filologijos krypties studentai dalijosi mokslinėmis įžvalgomis, dalyvavo diskusijose, pasisėmė naudingos patirties.

VU Kauno fakultetui atstovavo Aura Naimavičiūtė (Lietuvių filologija ir reklama), Eglė Navickaitė (Lietuvių filologija ir reklama), Austė Vilimienė ( Audiovizualinis vertimas), Aušra Korkuzaitė (Lietuvių filologija ir reklama), Jolanta Vasiliauskaitė (Viešojo diskurso lingvistika), Aistė Gasparavičiūtė (Lietuvių filologija ir reklama) ir Kristina Straševičiūtė (Lietuvių literatūra ir kūrybinis rašymas).