2023.05.31 Susitikimas su Giedriumi Arbačiausku2023 m. gegužės 31 d. 11.00 val. J. Jasaičio aud. (Muitinės g. 12) kviečiame į susitikimą su aktoriumi Giedriumi Arbačiausku.

Nuo lietuvių poetų dainų, jautrių vaidmenų kine iki politikų parodijų „Dviračio Žiniose“, improvizacijų scenoje, ar animacinių filmų dubliavimo, tokį tiek ekrane, tiek scenoje matome aktorių, dainų atlikėją Giedrių Arbačiauską. Kas labiausiai „veža“ šį aktorių, kokie projektai laukia ateityje, o koks vaidmuo buvo pats nemaloniausias – atsakymus tikimės išgirsti susitikimo metu.

Užsiėmimą organizuoja Kalbų, literatūros ir vertimo studijų instituto jaunesnioji asistentė Lina Abraitienė.

Juliaus Kalinsko 15min nuotrauka.