konkursasaEnergetikos ministerija organizuoja studentų mokslinių darbų konkursą energetikos bei klimato kaitos temomis „Žaliasis kelias: klimato kaitos ir energetikos iššūkiai“, kuriame gali dalyvauti bakalauro, magistro ir doktorantūros studentai.

Konkursui kviečiama pateikti konkurso tikslus atitinkančius mokslinius – kursinius, bakalauro, magistro ar doktorantūros – darbus, kurie buvo parengti 2022 m. rugsėjo 1 d. – 2023 m. birželio 30 d. laikotarpiu. Pateiktus darbus vertins komisija, sudaryta iš akademinės ir energetikos bendruomenės ekspertų.

Trys konkurse daugiausia balų surinkę darbų autoriai bus apdovanoti 500 eurų vertės pinigine premija, organizatorių diplomais ir laureatų pripažinimo ženklais. Nugalėtojai bus išrinkti ne vėliau kaip iki 2023 m. rugpjūčio 31 d.

Darbus galima pateikti iki 2023 m. liepos 9 d. imtinai el. p. .

Konkurso dalyvis elektroniniu laišku turi pateikti laisvos formos dalyvio paraišką, kurioje būtų nurodytas autorinio darbo pavadinimas, darbo autorius, mokymo įstaiga ir autorinio darbo el. kopija (.pdf, .jpg arba kitu vaizdo ir garso kūrinio formatu) arba aktyvi interneto nuoroda, kuria galima pasiekti darbą.

2022–2023 m. konkurso studentams „Žaliasis kelias: klimato kaitos ir energetikos iššūkiai“ nuostatai.