kauno fakulteto veliava2023 m. rugsėjo 28 d. 11.15 val. 3 auditorijoje (Muitinės g. 8, Kaunas) atvirame Kauno fakulteto tarybos posėdyje vyks Vilniaus universiteto Kauno fakulteto dekano rinkimai.

Vilniaus universiteto Kauno fakulteto rinkimų komisija 2023 m. rugsėjo 12 d. užregistravo vieną kandidatą dalyvauti Vilniaus universiteto Kauno fakulteto dekano rinkimuose – doc. dr. GIEDRIŲ ROMEIKĄ. Dekaną iš savo kandidatūrą išsikėlusių kandidatų slaptu balsavimu renka Kauno fakulteto taryba ir teikia skirti Rektoriui. 2023 m. rugsėjo 29 d. apie Vilniaus universiteto Kauno fakulteto dekano rinkimų rezultatus Kauno fakulteto rinkimų komisija raštu praneša rektoriui ir skelbia Kauno fakulteto interneto svetainėje.

Kviečiame Kauno fakulteto bendruomenę į atvirą Kauno fakulteto tarybos posėdį.

Kauno fakulteto rinkimų komisija

doc. dr. Audronė Rimkutė (pirmininkė), el. paštas

Deimantė Dubovskienė, tel. +370 37 422523, el. paštas

Ernestas Žiogas (studentų atstovas)