fasadas2023 m. rugsėjo 28 d. viešame Vilniaus universiteto Kauno fakulteto tarybos posėdyje įvyko Kauno fakulteto dekano rinkimai.

Vilniaus universiteto Kauno fakulteto dekanu išrinktas doc. dr. GIEDRIUS ROMEIKA.

Rinkimų rezultatai:

Rinkimuose dalyvavo 15 iš 15 balsavimo teisę turinčių Kauno fakulteto tarybos narių.

doc. dr. Giedrių Romeiką balsavo 14 Kauno fakulteto tarybos narių, t. y. daugiau nei pusė Vilniaus universiteto Kauno fakulteto tarybos narių.

PRIEŠ doc. dr. Giedrių Romeiką balsavo 1 Kauno fakulteto tarybos narys.

Biuletenių, pripažintų negaliojančiais, nebuvo.

Dekano rinkimų rezultatai ne vėliau kaip per 2 darbo dienas nuo jų paskelbimo gali būti skundžiami Vilniaus universiteto Centrinei rinkimų komisijai.

Kauno fakulteto rinkimų komisija

doc. dr. Audronė Rimkutė (pirmininkė), el. paštas

Deimantė Dubovskienė, tel. +370 37 422523, el. paštas

Ernestas Žiogas (studentų atstovas)