2023.10.23 Ercolani tinklalapiui Culture and Creativity15-oje tarptautinėje konferencijoje „Kultūra ir kūrybiškumas“ dr. Giovanni Ercolani pristatys savo naujausią knygą „Maidano muziejus: Maidano dvasios išsaugojimas - menas, tapatybė ir orumo revoliucija“ (angl. The Maidan Museum: Preserving the Spirit of Maidan - Art, Identity, and the Revolution of Dignity), kurioje nagrinėjamas ryšys tarp meno, sukurto per vadinamosios orumo revoliucijos – Maidano įvykius (2013 m. lapkričio 21 d. – 2014 m. vasario 23 d.), ir iš Euromaidano pelenų gimusio Maidano muziejaus misijos, siekiančios išsaugoti „Maidano dvasią“.

Dr. Giovanni Ercolani studijavo politikos mokslus, orientalistiką, meno vadybą ir prodiusavimą Mursijos universitete (Ispanija) įgijo socialinės antropologijos daktaro laipsnį, o Notingemo Trento universitete (Jungtinė Karalystė) – tarptautinių santykių ir saugumo studijų daktaro laipsnį. Jis yra Mursijos universiteto (Ispanija) „Visuomenės ir kultūros“ tyrimų grupės tyrėjas ir LADEC – Laboratoire d'Anthropologie des Enjeux Contemporains Liumjerio Liono 2-ajame universitete (Prancūzija) mokslo darbuotojas, taip pat disertacijos konsultantas Taikos operacijų mokymo institute (JAV). Jo tarpdisciplininiuose tyrimuose daugiausia dėmesio skiriama kultūros, socialinių mitų, simbolizmo, kolektyvinių įsivaizdavimų, tapatybės ir saugumo temoms.

Visą straipsnį skaitykite čia.

Daugiau informacijos apie 15-ąją tarptautinę konferenciją ir registraciją skaitykite čia.