pirmoji pagalba freepikSiekdama didinti bendruomenės saugumą, Vilniaus universiteto (VU) administracija įsigijo 25 automatinius defibriliatorius. Šie defibriliatoriai išdėstyti pagrindinėse VU pastatų vietose Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose, įprastai prie budinčiojo posto, užtikrinant galimybę greitai ir veiksmingai suteikti pirmąją pagalbą.

defibriliatorius prie budincioKauno fakultete defibriliatorių rasite I korpuse, prie budinčiojo posto.

Taip pat svarbu, kad bendruomenės nariai būtų pasiryžę ir pasiruošę suteikti pagalbą, todėl kviečiame peržiūrėti LR Sveikatos apsaugos ministerijos parengtą video medžiagą „Kaip naudoti automatinį išorinį defibriliatorių?“ bei trumpus mokymus apie įsigytų defibriliatorių naudojimą.

Parengta pagal VU Civilinės ir darbų saugos tarnybos pranešimą