dekanas sveikina direktore2023 m. gruodžio 6 d. Vilniaus universiteto Kauno fakulteto Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos instituto direktore išrinkta asist. dr. Indrė Ščiukauskė.

Už asist. dr. Indrės Ščiukauskės kandidatūrą balsavo daugiau nei pusė rinkimų teisę turinčių Instituto darbuotojų.

Rinkimų rezultatai:

Balsai UŽ: 16 balsų (55,17 proc.);

Balsai PRIEŠ: 1;

Negaliojantys biuleteniai: 0.

Rinkimų rezultatai ne vėliau kaip per dvi darbo dienas nuo jų paskelbimo gali būti skundžiami VU Kauno fakulteto tarybai.

VU Kauno fakulteto dekanas teikia išrinktą direktoriaus kandidatūrą tvirtinti VU Kauno fakulteto tarybai.

VU Kauno fakulteto tarybai patvirtinus kandidatūrą, dekanas teikia Rektoriui sudaryti darbo sutartį su išrinktu direktoriumi.

VU Kauno fakulteto rinkimų komisija

2023 m. gruodžio 7 d.