VU KNF sveikinimas 2023Brangūs Kauno fakulteto bendruomenės nariai,

tegul šį žiemos laiką jus džiugina mūsų gražios tradicijos, kai metų pabaigos sulaukiame ne tik siekdami įveikti metų darbus, bet ir kurdami džiaugsmą vieni kitiems.

Dėkoju už jūsų bendrystę, susitelkimą ir nusiteikimą veikti dėl bendrų tikslų. Laukia ypatingi – 60-ieji – Kauno fakulteto metai, kartu sėkmingai puoselėjant išskirtinį identitetą Vilniaus universitete.

Linkiu užkrečiančio užsidegimo, drąsos ir kūrybinės laisvės, einančios koja kojon su atsakomybe visuomenei. Santarvės, sveikatos ir saugumo Jums ir Jūsų artimiesiems!

Doc. dr. Giedrius Romeika,
Vilniaus universiteto Kauno fakulteto dekanas