Untitled design 20Primename studentams apie nuolatos vykstantį konkursą Kauno fakulteto vardinei stipendijai „Už mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros veiklų vykdymą“ laimėti. Šiuo metu turimos moksliniams tyrimams ir eksperimentinei plėtrai skirtos lėšos leidžia įsteigti dvi stipendijas po 425 Eur (keturi šimtai dvidešimt penki eurai).

Norintys pretenduoti į minėtą stipendiją iki 2024 m. kovo 15 d. Kauno fakulteto Studijų skyriui e.studentas sistemoje (https://is.vu.lt/) pateikia laisvos formos prašymą, kuriame nurodo konkrečią (-čias) veiklą (-as), kurioje (-se) studentas dalyvavo, jos (-ų) koordinatorių (-ius) / vadovą (-us), aprašo savo indėlį.

Prašome susipažinti su Vilniaus universiteto Kauno fakulteto vardinės stipendijos „Už mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros veiklų vykdymą“ skyrimo nuostatais.