1Kovo 12 d. 10.15 val. (3 auditorijoje, I korpuse) visų kursų studijų programos Informacijos sistemos ir kibernetė sauga studentai kviečiami dalyvauti atviroje paskaitoje, kurioje įmonės „Oxylabs“ atstovai pakvies studentus prisijungti prie jų projekto Project4Beta ir sudalyvauti partnerių įmonės „Honeygain" iššūkyje.

Iššūkio metu studentai testuos Honeygain tinklalapį, analizuos, nustatys ir dokumentuos galimus pažeidžiamumus ir apie juos praneš „Honeygain“. Sėkmingai užduotį atlikę studentai bus apdovanoti prizais. O pagrindinis prizas – apmokama praktikos vieta.

Iššūkio sąlygas galite atsisiųsti čia. Darbus konkursui pateikite iki 2024 m. gegužės 31 d.

Susitikimas vyks anglų kalba. Renginį organizuoja Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos instituto docentas dr. Kęstutis Driaunys.