generaline2024 m. gegužės 8 d. Vilniaus universiteto Kauno ir Filologijos fakultetai organizuoja lietuvių filologijos studentų mokslinę konferenciją „Generalinė repeticija“.

Kviečiame Kalbų, literatūros ir vertimo studijų instituto ir Filologijos fakulteto studentus III, IV kursų bakalaurantus pristatyti kursinių ar baigiamųjų darbų tyrimus, pasidalyti mokslinėmis įžvalgomis ir atradimais, padiskutuoti apie aktualias rašomų darbų problemas.

Aktuali informacija:

Konferencijos dalyviai – Vilniaus universiteto Filologijos ir Kauno fakultetų III ir IV kursų lituanistai.

Vieno pranešimo trukmė – 15 min.

Iki 2024 m. gegužės 1 d. lauksime atsiųstų pranešimų anotacijų, kurių apimtis iki 150 žodžių, el. p.

Ruošdamiesi konferencijai, prisiminkite J. V. Gėtės žodžius:

„Reikia tik aistros ir proto,
Kad pasiektum, ko geidi.“

Kilus klausimų, susisiekite el. p.

Konferencijos organizatoriai

Doc. dr. Vilma Zubaitienė