2024.04.29 Andriukaičio seminarasVilniaus universiteto Kauno fakulteto Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos institutas tęsia prof. Vlado K. Gronsko seminarus skirtus darnaus valstybės vystymosi mišrios ekonomikos sąlygomis analizei.

Keturiasdešimt pirmasis seminaras įvyks 2024 m. balandžio 29 d. 14.00 val. V aud. ir per Microsoft Teams platformą. Jo tema: ES kryžkelės: kuria kryptimi eiti?

Paskaitą skaitys kadenciją baigęs ES Komisaras, atsakingas už sveikatą ir maisto saugą (2014–2019), Kovo 11-osios Akto Signataras Vytenis Povilas Andriukaitis. Šiuo metu dirba daugelyje ES projektuose (tokiuose kaip Europos Sveikatos Sąjunga), PSO specialiuoju pasiuntiniu Europos regionui.

Šiais metais Lietuva mini dvidešimties metų integracijos į Europos Sąjungą sukaktį. Ta proga verta panagrinėti valstybės nueitą kelią, tarpinstitucinę veiklą, Lietuvos vaidmenį Europos procesuose.

Ateinanti „BIG BANG“ plėtra Europos Sąjungai kelia daug iššūkių ir atveria ne vieną pasirinkimo kryptį, apie kurias ir kalbėsime paskaitos metu.

Organizatorių vardu  prof. habil. dr. Remigijus Čiegis