Dainuojanti VU KHF absolventė

jegorovaVis dažniau viešoje erdvėje pasirodantys pranešimai apie skardžiabalsę dainininkę Juliją Jegorovą džiugina Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto bendruomenę (VU KHF). Ir ne veltui. Julija – puikus pavyzdys absolventės, sugebėjusios suderinti dainavimo malonumą ir rimtas vokiečių filologijos studijas. Šios dvi sritys lydi ją kasdien.

Gražūs prisiminimai apie fakultetą

Dainininkės kelią atrandanti ir vis platesniu gerbėjų ratu galinti pasigirti atlikėja Julija Jegorova dar mokyklos suole apie ateitį daug nesvarstė ir pasirinko vokiečių filologijos studijas VU KHF. Julija tikina, kad savo studentiškas dienas ji visada minės kaip vieną iš gražiausių ir laimingiausių jos gyvenimo akimirkų. „Prisiminimai išliko labai šilti. Aišku, visko buvo – ir gero, ir blogo, tačiau dabar studijas prisimenu, kaip gražų etapą. Juolab, kad nuolat palaikome ryšį su grupiokėmis, dažnai susitinkame, šiltai bendraujame, - šypsosi mergina. – Ir dėstytojai buvo geri, įdomūs. Patinerealiausia  buvo dėstytoja docentė Eglė Alosevičienė, labai dideles simpatijas jaučiau jai, pas ją rašiau ir bakalauro darbą“.

Studijų laiku įsisavintas žinias ir įgytus profesinius įgūdžius Julija sėkmingai taiko iki šiol. Mergina dirba spaustuvėje, jai nuolat tenka bendrauti su klientais ir partneriais vokiečių, anglų ir rusų kalbomis. „Gerai, kad mokslai nenuėjo veltui. Kalbos yra toks dalykas, kurį turi praktikuoti kas dieną. O man vokiečių kalba patinka, nuolat tenka bendrauti su klientais ir tiekėjais vokiečiais, dalyvauti įvairiose parodose, tad ir darbas tampa įdomus“, - sako mergina.

Muzika tapo aistra

Muzikali mergina dar studijų laikais trumpai dainavo ir fakulteto chore „Veni gaudere“. „Nors chore dėl laiko stokos teko pabuvoti trumpai, ten dainuoti buvo smagu. Prieš beveik 6 metus atėjusi dainuoti atsivedžiau savo draugę, kuri ten muzikuoja iki šiol. Tai savotiška mano duoklė šiam chorui ir fakultetui“, - sako dainininkė. Vėliau buvo keli muzikiniai televizijos projektai, kuriuose mergina buvo pastebėta, o jos stipraus tembro balsą teigiamai įvertino pripažinti Lietuvos scenos grandai: Violeta Riaubiškytė, Egidijus Sipavičius, Merūnas ir kiti.

Dabar merginos tvarkaraštis išties įtemptas. Po darbų, savaitgaliais ji lekia į Vilnių, kur laukia įvairi muzikinė veikla ir projektai, vakarais vėlgi – repeticijos ir koncertai, išvykos su Kauno „Šampaniniu“ choru.

Vis tik vienu didžiausių pasiekimų balsingoji VU KHF absolventė vadina savo solinės karjeros pradžią ir pirmojo debiutinio albumo „Mano balsas“ atsiradimą ir pristatymą. „Organizavome gyvo garso koncertą, kuris tikrai pavyko. Su muzikantais padarėme gražų reginį, susirinko didelis būrys žmonių, kuriems dovanojome puikų pasirodymą. Pati džiaugiausi ir klausiau, kodėl viskas taip greitai baigėsi“, - pasakoja dainininkė. Planų ateičiai be galo daug, tik Julija neskuba jų išduoti, bet savo klausytojams ruošia dar ne vieną muzikinę staigmeną.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos