khf namukai2016 m. sausio 22 d. 15 val. Istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje  (Vilniaus g. 33, Kaune) bus įteikiami diplomai Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto Meno vadybos  magistro studijų programos absolventams.

Vadybos magistrus sveikins garbingi svečiai: Istorinės prezidentūros vadovė Renata Mikalajūnaitė, Vilniaus universiteto bendruomenės reikalų prorektorė doc. Birutė Švedaitė – Sakalauskė ir „Talent Garden Kaunas“ steigėjas bei UAB „BURO LT“ direktorius Artūras Bulota.

Šventėje dalyvaus VU KHF choro „Veni gaudere“ (vad. Adelė Mikalkėnienė) grupė ir VU KHF instrumentinis ansamblis „Concordi sono“ (vad. Kristina Katavičiūtė) su draugais iš Kauno I muzikos mokyklos.

Maloniai kviečiame!

Organizatoriai