Daniel IrizarryBalandžio 27 d. 13.45 val. VU Kauno fakultete kūrybinę laboratoriją „Dramatic Instincts-Etudes“ ves aktorius, režisierius, akrobatas Daniel Irizarry.

Daniel gimė, augo ir pirmos pakopos universitetinį išsilavinimą įgijo Puerto Rike. Tolesnės studijos ir profesinė karjera jį nuvedė į Niujorką, o iš ten – į platų pasaulį.

Šiuo metu Daniel Irizarry dirba Bilkent universitete Turkijoje. Plačiau apie menininką –www.danielirizarry.org

Kūrybinė laboratorija vyks Vaizdo konferencijų studijoje (VU KnF 4 korp., Muitinės g. 14, Kaunas).

Kviečiame visus susidomėjusius ir primename – būtina turėti patogius rūbus. Judėsime!

Susitikimą su menininku Daniel Irizarry organizuoja VU KnF Filosofijos ir kultūros studijų katedros lekt. Raimonda Agnė Medeišienė.