2017 m. spalio 3-9 d. Vilniaus universiteto Kauno fakultete viešės Pernambuco federalinio universiteto (Brazilija) profesorė ir mokslo darbuotoja Lilian Soares Outtes Wanderley. Spalio 9 d. 17.15 - 18.45 val. IV auditorijoje (Muitinės g. 8) ji skaitys paskaitą „Corporate Social Responsibility in Brazil“. Kviečiame dalyvauti!

servletrecuperafotoApie atvykstančią mokslininkę

Prof. L. S. Outtes Wanderley daktaro disertaciją vadybos mokslo srityje apsigynė 2005 m. Kembridžo universitete. Nuo 1996 m. ji dirba Pernambuco federaliniame universitete, skaito paskaitas Olandijoje, Latvijoje, Kroatijoje, Makedonijoje, aktyviai dalyvauja Europos Vadybos akademijos (EURAM) veikloje. Jos mokslinių tyrimų sritys: įmonių socialinė atsakomybė, korporatyvinė valdysena, organizacijų etika ir aukštojo mokslo programos vadybos srityje.