Pradžia: 2022-11-16 12:00
Pabaiga: 2022-11-16 13:30

Lapkričio 16 ir 18 dienomis Kauno fakultete vyksta profesoriaus dr. Rimo Vaišnio paskaitos bakalauro studijų programos Informacijos sistemos ir kibernetinė sauga studentams. Paskaitos vyks anglų kalba.

Paskaita „Programavimas ir virtualių sistemų kūrimas“ vyks XIII kompiuterių klasėje, prof. dr. Dalios Krikščiūnienės užsiėmimų metu.

Apie paskaitų pranešėją

Dr. Rimas Vaišnys – Jeilio universiteto (Yale University) profesorius emeritas, dirbantis Elektros inžinerijos ir Ekologijos bei evoliucinės biologijos katedrose. Profesoriaus tyrimų sritys – ekologiniai ir evoliuciniai procesai, dinaminių sistemų elgsena ir skaičiavimo fizika. Mokslininką domina realių sistemų elgsena bei tam tikroje situacijoje tinkamiausių stebėjimo ir teorinių metodų taikymas.

Apie paskaitas

Paskaitų ciklo metu bus atskleidžiama, kodėl turime tokias kompiuterines sistemas, kokias turime bei kokių kompiuterinių sistemų galime tikėtis sulaukti ateityje.