Pradžia: 2022-12-01 13:00
Pabaiga: 2022-12-01 17:00

Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 10–11 klasių moksleiviai dalyvaus vertimo žodžiu (iš/į anglų kalbą) konkurse! Konkurso tema – „Karo poveikis ekonomikai ir aplinkai“.

Konkursas vyks 2022 m. gruodžio 1 d. 13 val. Vilniaus universiteto Kauno fakultete 5 auditorijoje (Muitinės g. 6. II korpusas). Pirmų trijų vietų laimėtojų laukia Kauno fakulteto įsteigti prizai.

Konkursą organizuoja: Vilniaus universiteto Kauno fakulteto Kalbų, literatūros ir vertimo studijų institutas, Kauno švietimo inovacijų centras ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija.