Pradžia: 2023-02-25 09:00
Pabaiga: 2023-02-25 21:00

Cyberthon 2023Vasario 25 dieną „VU CYBERTHON 2023“ kviečia moksleivius, studentus ir kibernetinio saugumo ekspertus spręsti iššūkius. Registruotiems varžybų dalyviams suteikiama prieiga prie užduočių sistemos. Galima dalyvauti ir po vieną, ir komandomis. Sprendimui skiriama 12 valandų. Užduotys apimančios Web aplikacijų saugumą, kriptografiją, steganografiją, informacijos žvalgybą, kompiuterinio tinklo saugumą, teismines ekspertizes bei kitas sritis pateikiamos anglų kalba. Daugiausia taškų surinkę dalyviai laimės piniginius prizus.

Nuo pat pradžių idėją palaiko „Švietimo, mokslo ir sporto ministerija“, „Nacionalinis kibernetinio saugumo centras“ ir „Lietuvos teismo ekspertizės centras“. Tradiciškai, piniginius prizus įsteigė „NORD security“.

Daugiau informacijos ir registracija: https://www.cyberthon.lt/