Pradžia: 2023-06-07 12:00
Pabaiga: 2023-06-07 13:00

2023.06.07 Tempus disputandi piknikasBirželio viduryje minima Tarptautinė pikniko diena, ir orai tam puikiai tinka, tad skubame įterpti progą į bendruomenės kalendorių. Iš šaltų rūmų ir aukštų palėpių susibėkime kiemelyje per pietų pertrauką pasidžiaugti grynu oru ir bendruomenės draugija.

Piknikas – puiki proga kolegų pokalbiui, o mūsų ir jūsų „kiškio pyragai“ – tebus gardus pasilepinimas šiuo įtemptu laikotarpiu prieš pat mokslo metų finišą.

Vilniaus universiteto Kauno fakulteto dekanas kviečia dėstytojų, studentų ir neakademinių darbuotojų bendruomenę pokalbiui ant pievutės

Tempus disputandi – Laikas diskutuoti

trečiadienį, birželio 7 d. 12.00 – 13.00 val.

Fakulteto kiemelyje, ant pievelės priešais Napoleono namą

Pikniko meniu:

• besibaigiančių mokslo metų aktualijos;
  • ambasadorystė fakulteto veiklose ir už jo ribų;
  • mokslo metų baigimo planai… ir Jūsų lūkesčiai.