Pradžia: 2023-08-31 09:30
Pabaiga: 2023-08-31 23:30

Tinklalapiui LTRugpjūčio 31 d., ketvirtadienį mokslo metus pradėsime Vilniaus universiteto Studentų atstovybės (VU SA) organizuojamu integracijos festivaliu „Ad astra“.

VU Kontaktų mugėje turėsite progą susipažinti su VU veikiančiomis studentiškomis organizacijomis, laisvalaikio ir sporto klubais bei sudalyvauti įvairiose dirbtuvėse. VU SA integracijos festivalis „Ad astra“ vyks VU Didžiajame, M. K. Sarbievijaus, Mikalojaus Daukšos, Observatorijos ir Adomo Mickevičiaus kiemuose (Universiteto g. 3, Vilnius).

VU Kauno fakulteto studentai ir darbuotojai turės galimybę į festivalio renginius nuvykti užsakytu autobusu.

9.30 val. išvykstame iš Kauno autobusu į Vilnių iš Karaliaus Mindaugo pr. priešais Vytauto bažnyčią.

Norinčius vykti iš Kauno prašome užsiregistruoti, nes autobuse vietų skaičius ribotas.

VU SA taip pat prašo užsiregistruoti planuojančius dalyvauti integracijos festivalyje „Ad astra“.

11 val. Istorinė ekskursija po VU biblioteką Kauno fakulteto studentams ir darbuotojams

13-22 val. Integracijos festivalis „Ad astra“ ir VU Kontaktų mugė VU kiemeliuose

22 val. išvykimas iš Vilniaus autobusu iš aikštelės Katedros aikštėje, grįžimas į Kauną apie 23.30 val.