Pradžia: 2023-09-13 11:15
Pabaiga: 2023-09-13 12:00

tinklapio standartas LINKED IN WEB copy copyŠį trečiadienį Vilniaus universiteto (VU) Kauno fakultete per ilgąją pertrauką (11.15 val.) Liepų kiemelyje vyks neeilinis renginys – „Klaviatūrų mėtymo čempionatas“. Dalyvauti galės tik VU studentai, tačiau visi kauniečiai ir miesto svečiai yra kviečiami stebėti nekasdienį reginį.

„Ko gero, kiekvienas namuose turime seną klaviatūrą, tad tai puiki proga išpildyti slaptą norą sviesti darbo įrankį kuo toliau“, – sako VU SA KnF Pirmininkas Titas Repšys.

Rugsėjo 13 d. švenčiama programuotojų diena, tad įvairių šalių programuotojai švenčia savaip. Kauno fakultete nuspręsta tęsti gerąją patirtį, pradėtą Klaipėdoje 2015 metais, o 2018 pritaikytą Vilniuje.

„Panašu, kad Kaune būsime pirmieji, tad norime išbandyti formatą, įvertinti aktualumą mūsų bendruomenei ir, jei nusišypsos sėkmė, kitais metais Santakoje surengti miesto lygio varžybas“, – čempionatą paversti kasmete tradicija viliasi fakulteto atstovė viešiesiems ryšiams Monika Būblaitytė.

Informacinių technologijų priežiūros centras pasirūpino šio sporto įrankiais – bus naudojamos klaviatūros, kurios nebetinka darbui.

Organizuoja: VU SA KNF, VR Grupė, Informacinių technologijų priežiūros centras.

Renginį palaiko idėjos autorius: Deimantas Špučys, Klaipėdos IT bendruomenė „Commit Klaipėda“. Išsami informacija: https://klaviaturos.lt/

Dalyviams būtina išankstinė registracija iki 09.12, 15 val.

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama.