Pradžia: 2023-12-06 11:15
Pabaiga: 2023-12-06 19:00

2023.12.06 Tempus disputandi Ziema webPats metas puošti Kalėdų eglutes! Pasidžiaukime metų pasiekimais ir linksmomis akimirkomis, pabendraukime ir palinkėkime vieni kitiems jaukių švenčių; paskanaukime tradicinių kepinių ir žiemos gėrimų!

Vilniaus universiteto Kauno fakulteto dekanas kviečia

dėstytojų, studentų ir neakademinių darbuotojų bendruomenę susiburti arbatos

Tempus disputandi – Laikas diskutuoti

Trečiadienį, gruodžio 6 d. 11.15–19.00 val.

II korpuse 2 aukšte Didžiojoje fojė šalia prof. Vlado K. Gronsko auditorijos

I korpuse 1 aukšte 19 kab. priešais Viešųjų ryšių grupės kabinetą

Šurmulio meniu:

• 11.15 val. Vilniaus universiteto Kauno fakulteto dekano sveikinimas Didžiojoje fojė.
  • Šventės nuotaiką akordeono muzika kurs Meno vadybos magistrantūros studijų programos studentas Mangirdas Kundrotas.
  • Lietuviški tradiciniai žiemos švenčių saldėsiai ir karšti gėrimai V auditorijoje ir 19 kab.
  • Tarptautinių studentų tradicinių patiekalų degustacija  – kviečiame bendrą stalą paįvairinti savo pagamintais žiemos švenčių valgiais.
  • Tautodailininkės Eglės Dvarionaitės-Vindašienės karpinių paroda (I, II korpuso ekspozicinės erdvės).
  • Eglučių puošimas Didžiojoje fojė ir I korpuse prie pagrindinio įėjimo.
  • 17.00 val. jaukus žiemos bingo žaidimas su karšta kakava X auditorijoje. Žaidimui prašome užsiregistruoti.

Kiti žiemos švenčių renginiai:

Gruodžio 8 d. 18 val. Kauno Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų (Vytauto Didžiojo) bažnyčioje (Aleksoto g. 3, Kaunas) folkloro ansamblių Advento koncertas „Už girių girių“, kuriame pasirodys ir VU Kauno fakulteto folkloro ansamblis „Uosinta“.

Gruodžio 12 d. 17.30 val. X auditorijoje Advento vakaronė-karpinių dirbtuvės „Baltų saulėgrįžos ženklai“ su tautodailininke Egle Dvarionaite-Vindašiene. Renginys lietuvių ir anglų kalbomis.