Pradžia: 2023-12-14 10:00
Pabaiga: 2023-12-14 11:30

2023.12.14 Jolantos Vaskelienės paskaitaKviečiame 2023 m. gruodžio 14 d. 10 val. klausytis nuotolinės paskaitos „Lietuvių rašytojų naujadarai: ar viskas telpa į bendrinės kalbos rėmus“, kurią skaitys Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos docentė ir vyresnioji mokslo darbuotoja dr. Jolanta Vaskelienė.

Doc. dr. Jolanta Vaskelienė daug metų domisi žodžių daryba, morfologija, variantiškumu ir sinonimija, teksto lingvistika. Doc. dr. J. Vaskelienė visų studijų pakopų studentams daug metų skaito morfologijos ir žodžių darybos, stilistikos, teksto lingvistikos ir kt. kursus, dalyvauja įvairioje ekspertinėje veikloje, yra doktorantūros komiteto narė.

Kviečiame registruotis iki gruodžio 13 d. 16 val. REGISTRACIJOS NUORODA

Nuoroda prisijungti prie paskaitos Teams platformoje.

Renginį remia Valstybinė lietuvių kalbos komisija.

Organizatorius – VU KnF bakalauro studijų programos „Lietuvių filologija ir reklama“ komitetas.