Pradžia: 2023-12-11 16:00
Pabaiga: 2023-12-11 18:00

2023.12.11 lecture with Bart KappelGruodžio 11 d. 16 val. prof. V. Gronsko auditorijoje kviečiame Informacijos sistemų ir kibernetinės saugos, Finansų technologijų, Tarptautinio verslo vadybos, Ekonomikos ir vadybos studentus į susitikimą su Bart Kappel. Atviroje paskaitoje „A journey in LT Enterprises: moving from engineer to executive“ svečias papasakos apie asmeninį profesinį kelią nuo programuotojo-inžinieriaus iki padalinio vadovo, kompanijos strategijos formuotojo. Bart Kappel taip pat atskleis, kaip dirba šiuolaikinė IT organizacija.

Paskaita vyks anglų kalba.

Renginio organizatorius – Partnerystės doc. dr. Martas Ambraziūnas.