Pradžia: 2023-12-15 15:30
Pabaiga: 2023-12-15 17:00

Rizikos vertinimo ir valdymo strategijos fintech sektoriuje 3Gruodžio 15 d. 15.30–17.00 val. VU Kauno fakultete II auditorijoje kviestinę paskaitą skaitys Lietuvos kultūros tarybos administracijos vadovė Rūta Stepanovaitė. Paskaitos tema – „Kultūros ir meno organizacijų vadyba: iššūkiai ir aktualios kompetencijos. Praktinis žvilgsnis.“

Susitikimo metu Rūta apžvelgs savo patirtį veikiant viešajame kultūros sektoriuje pastarąjį dešimtmetį. Per šį laiką ji dirbo su skirtingais viešojo sektoriaus formatais – steigė VšĮ, dirbo savivaldybės ir valstybės biudžetinėse įstaigose. Rūtos posūkis į Lietuvos kultūros tarybą įvyko nusprendus tikslingai gilintis į kultūros sektoriuje veikiančių organizacijų vystymą, jų narių kompetencijų ugdymą, inovacijų diegimą. Paskaitoje į savo patirtį Rūta pažvelgs iš praktinės perspektyvos, atsakys į studentų klausimus.